POZOR U některých druhů zboží se muže lišit aktuálnost skladových zásob na eshopu od realného stavu z důvodů rychlého oběhu zboží a například u čtyřkolek se stav a dostupnost mění tak rychle, že není jednoduché udržel aktuální stav na eshopu, proto Vám poskytneme aktuální info na telefonu 774 555 951 nebo 770 65 55 80

Velký úspěch CFMOTO

Velký úspěch CFMOTO PrüstelGP team v Indonésii - 3. a 6. místo pro jezdce a 3. místo v týmech! 21. 3. 2022 CFMOTO vstoupilo do MotoGP ve třídě Moto3 jen v sezóně 2022 a první úspěchy týmu jsou zde. V pořadí jen 2. Velká cena Mistrovství světa silničních závodů motocyklů byla pro CFMOTO PrüstelGP team doslova raketovým startem. Už úvodní tréninky naznačovaly, že oběma týmovým jezdcům trať neskutečně sedí, celý tým pracoval naplno, skvěle nastavená technika to jen doplnila a obrovské překvapení nastalo už v sobotní klasifikaci. Sobota 19. 3. 2022 Pole Position získal Carlos Tatay #99 a 4. příčku získal Xavier Artigas #43. Toto neuniklo světovým motoristickým médiím a rázem se CFMOTO tým stal středem jejich pozornosti. Španělští piloti Carlos Tatay a Xavier Artigas ale nejsou v této třídě nováčci. Nový tým CFMOTO PrüstelGP team jim nalil do žil novou vášeň a nedělní závod byl pro ně neskutečným potěšením. Neděle 20.3.2022 se zapsala na Mandalice do dějin CFMOTO, protože závod skončil pro oba piloty přímo až neskutečně. V těžkých podmínkách si Carlos vybojoval 3. místo a jeho týmový kolega Xavier 6. místo. A nejen to, tým získal 3. místo v hodnocení týmů. Carlos Tatay: „Dal jsem na to 100%! Právě jsem vstoupil do limitu na zelenou trať pro Long Lap a potom jsem chtěl jen pódium a nesmírně jsem na tom pracoval. Tlačil jsem a předbíhal jsem jak se dalo. Příště chceme být ještě lepší a budeme se snažit ještě víc.“ Xavier Artigas: „Byl to velmi těžký den, velmi horký ale s výsledkem jsem spokojen, protože jsme získali několik dobrých bodů a jsme na 3. místě v pořadí týmů. Snažil jsem se zůstat víc vpředu, ale musel jsem tlačit a nechtěl jsem dělat chyby. Jsem šťastný. Z této pozice můžeme dosáhnout daleko více.“ Massimo Capanna – technický ředitel týmu: "To je přesně ten výsledek, který jsme chtěli dosáhnout. Oba jezdci na začátku trochu ztráceli, ale během závodu se dokázali důsledně držet av závěru se tlačit dopředu. Po prvním dvou závodech jsme nyní 3. v celkovém hodnocení týmů, což je fantastické pro CFMOTO , pro PruestelGP a pro všechny sponzory a podporovatele.“ Posíláme do týmu velkou gratulaci a budeme rádi, až budete týmu fandit.